Технологии строительства и деревообработки.

Щодо визначення прибутку у вартості будівництва

Госстрой Украины. Щодо визначення прибутку у вартості будівництва

Госстрой Украины. Щодо визначення прибутку у вартості будівництва : Лист від 21.04.2000 р. №7/7-405 // Дебет-Кредит. Документы для работы . . 19 июня 2000 (№ 25) . С. 87


СУТТЄВОДержбуд підготував пропозиції щодо розмірів прибутку, які враховуються в інвесторській кошторисній документації залежно від виду будівництва.

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 22.03.99 р. №24132/31 у Держбуді завершується розробка нормативних документів щодо забезпечення переходу на однорівневу систему ціноутворення в будівництві.

Важливим питанням впровадження нової системи ціноутворення є врахування у вартості будівництва кошторисного прибутку (планових накопичень), на розмір якого впливають такі фактори, як вид будівництва, технічна та технологічна складність і строки будівництва, спосіб його фінансування та економічний стан будівельної галузі України і економіки в цілому.

Для своєчасного переходу на визначення вартості будівництва за однорівневою системою учасникам інвестиційного процесу доцільно провести аналіз виробничої діяльності та визначитись з рівнем прибутку для врахування його в кошторисній вартості будівництва.1

З огляду на фактори, що впливають на величину прибутку, Держбуд підготував пропозиції щодо його розмірів, які враховуються в інвесторській кошторисній документації залежно від виду будівництва.

Враховуючи зазначене та стислі терміни впровадження спрощеного механізму ціноутворення в будівництві, встановлені Заходами щодо реалізації Програми діяльності Кабінету Міністрів України, просимо доручити відповідним організаціям та підприємствам підготувати узагальнені пропозиції і направити їх в Держбуд до 1 червня поточного року.

Голова Комітету В. ГУСАКОВ

Примітки:1 До переходу до визначення вартості будівництва за однорівневою системою визначення вартості будівництва у 2000 році здійснюються згідно з положеннями діючих ДБН IV-16-98.Додатокдо листа Держбуду України від 21.04.2000 р. №7/7-405

Усереднені показники розміру кошторисного прибутку (планових накопичень) за видами будівництва


№ з/п


Види будівництва


Показник розміру кошторисного прибутку, %

1


Складні інженерні споруди та магістральні мережі

10

2


Промислові підприємства


8

3


Реставрація пам'яток архітектури та містобудування

8

4


Банки, ресторани, офіси тощо


8

5


Житлові будинки цегляні, з блоків та монолітні

7

6


Школи, навчальні заклади, клуби, дитячі садки та ясла, лікарні, санаторії, заклади торгівлі та спорту

7

7


Інші об'єкти соцкультпобуту


6

8


Дороги, благоустрій, озеленення, інженерні мережі та споруди

6

9


Ремонт житла, об'єктів соціальної сфери, комунального призначення та благоустрою

6

10


Житлові будинки великопанельні та об'ємно-блокові

5

11


Культові споруди


5Другие разделы

© 2003-2024 www.derevodom.com