Технологии строительства и деревообработки.

"САВА" став ексклюзивним продавцем радіаторів Kermi в Україні

Галицька фірма - ексклюзивний продавець радіаторів Kermi

Швагуляк-Шостак О. "САВА" став ексклюзивним продавцем радіаторів Kermi в Україні // Галицькі контракти . . 2 ноября 1998 (№ 44) . С. 29


Завдяки прямим зв'язкам з німецькими виробниками, приватне підприємство дозволяє собі виняткові знижки

У розпал осінніх холодів в Івано-Франківському готелі вийшов з ладу котел фірми Viessmann, який коштував добрі гроші. Якщо брати до уваги, що поломка сталася з відомою своєю надійністю німецькою технікою, то випадок безпрецедентний. Але якщо простежити механізм її придбання та встановлення - то цілком закономірний. Ця та інші рекламації стосуються техніки, придбаної через треті "польські" руки.

Галицька фірма - ексклюзивний продавець радіаторів Kermi

Вітчизняні клієнти, як правило, спокушаються польською ціною Viessmann: фірми-посередники збувають дещо дешевше, бо на українській території не гарантують ані монтажу, ані сервісу. Марочне обладнання встановлюють випадкові люди, і власне тому техніка дає перебої. "Клюнувши" на котел, покупці також не враховують наступних витрат на інші елементи системи опалення: пізніше докуповують їх уроздріб і влітають у кругленьку суму.

- Значно вигідніші комплектні системи опалення, - наголошує маркетинг-менеджер львівської фірми "САВА" Ганна Ярема. - Ми одразу прораховуємо увесь набір складових: котел, радіатори, труби, кріплення - і отримуємо все це безпосередньо від німецького виробника.

У 1997 році фірма "САВА" після кількох років співпраці з польським представником Viessmann, зуміла вийти безпосередньо на німецьке підприємство і підписала угоду про статус офіційного партнера в Україні. Днями директор "САВА" Леонід Ярема замість традиційного контракту на співпрацю привіз з Німеччини ексклюзивне право на продаж радіаторів Kermi в Україні. А якраз під час візиту кореспондента "ГК" на фірму керівник проводив у Києві переговори про сертифікацію газоаналізаторів MRU, які контролюють викиди не тільки котельних установок, але й промислових вогняних печей. Не виключено, що після "легалізації" MRU в Україні "САВА" стане дочірньою структурою ще й цього німецького підприємства.

Завдяки прямим зв'язкам знижки на техніку сягають 50%

Завдяки прямим зв'язкам з німецькими виробниками львів'яни дозволили собі виняткову систему знижок. Скажімо, залежно від обсягу закупок ціна техніки, порівняно з каталожною, може бути знижена до 50%. Є також пільги для інсталяційних фірм та преміальні для інвесторів.

- Якщо ми ціну подаємо в марках, то ті, хто працює через посередників, називають аналогічні цифри, тільки в доларах, - зазначає Ганна Ярема. - Наприклад, сталеві радіатори фірми Kermi з п'ятирічною гарантією на 30-40% дешевші від алюмінієвих італійських. Більше того, незважаючи на вищі за польські ПДВ та мито, наші прилади опалення дешевші, ніж у найближчого західного сусіда. Постійно на складі маємо щонайменше до однієї тисячі радіаторів як з боковим, так і з нижнім під'єднанням. Вони утримують тиск до 12 барів, мають більшу площу віддачі тепла, ніж італійські. А у радіаторах із нижнім під'єднанням навіть змонтовано терморегулювальний вентиль. Інсталяційні фірми, які раніше самі завозили елементи системи опалення, тепер (цьому посприяли і обмеження у "човниковому" бізнесі) беруть їх у нас.

Обсяги продажу продукції зросли у 100 разівНаступного року, враховуючи зростання попиту, львівське підприємство планує збільшити реалізацію німецької продукції: радіаторів Kermi - щонайменше на 200%, а котлів Viessmann щокварталу - на 15-20%. Оптимістичні зобов'язання базуються на реальних досягненнях. Порівняно з минулим роком за 9 місяців цього року обсяг продажу зріс на 100%, а щодо 1991 р. (час заснування фірми) - у 100 разів.

- Сьогодні розширюємо мережу дилерів, - розповідає Ганна Ярема. - Виходячи з потужностей східного регіону України акцентуємо увагу саме на цьому. До наших київського та запорізького представників найближчим часом приєднаються одеський та донецький.

У правильності "східної орієнтації" фірму "САВА" переконала низка виставок у південно-східному регіоні. Львів'яни одержали тут замовлення на техніку для донецького та харківського підприємств, які переробляють кольорові метали. Це другий великий проект після мікрорайонної котельні у Львові. Навесні комунального замовника приватна фірма "взяла" німецькою якістю, гарантіями в обслуговуванні, прямою поставкою від виробника та конкурентоспроможною ціною на противагу іншим претендентам на підряд.

У приміщенні, де була найстаріша котельня "Облтеплокомуненерго", встановили три котли фірми Viessmann типу "турбомат" загальною потужністю 21 МВт. "Сертифіковані" у Німеччині фахівці "САВА" здійснювали шеф-монтаж обладнання. Як стверджують спеціалісти, ця техніка вирізняється високим коефіцієнтом корисної дії - 94. Завдяки вмонтованому в обшивку котла газовідводу, куди потрапляють рештки відпрацьованого палива, техніка витримує найжорсткіші нормативи міжнародних екологічних програм щодо чистоти повітря. Термін експлуатації котлів за німецькими мірками - понад 20 років. За вітчизняними - значно довший. Досить згадати обладнання, яке сумлінно працює у Львові ще з часів Австро-Угорщини.

Керує котельнею комп'ютер. Для нагляду за ним "САВА" підготувала фахівця "Облтеплоенерго". Хоча можна було обійтися і без цього. А вчинити за прикладом обласного управління Нацбанку. Свою котельню він погодився вивести через модем на комп'ютер "САВА": її обслуговує інженер підрядчика.

"САВА": (0322) 75-97-91


Другие разделы

© 2003-2024 www.derevodom.com