Главная страница Дерево Дом Строй      

Дерево Дом Строй - строительство кирпичных, каркасных, деревянных домов

Домашняя страница Контакты Добавить в избранное
     Главная страница
     Проекты домов
     Видео
     Породы дерева
     Архив статей
     Контакты
     Пеллетные горелки

Статьи о строительстве >> Фундаменты в строительстве. Бетон >> Гідроізоляція фундаментів від DEITERMANN


Гідроізоляція фундаментів від DEITERMANN
Гідроізоляція фундаментів від DEITERMANN // Будмайстер. 2001. №16. C.17

Милуючись красивим будинком чи спорудою, ми забуваємо, що основою всього є фундамент, захований від наших очей під товстим шаром фунту. Саме від його якості залежить надійність та довговічність всієї споруди. І якщо прорахунки механічної міцності фундаменту даються взнаки дуже швидко (споруда дає тріщини чи руйнується), то наслідки недбало чи невміло зробленої гідроізоляції проявляються з часом, деколи через роки. Мокрі підвали, протікання в підземних гаражах, капілярне піднімання води по стінах перших поверхів - ось далеко не повний перелік проблем, які починають переслідувати мешканців ще недавно нового будинку. Починаються ремонтні роботи з відновлення гідроізоляції, вартість яких значно вища, ніж вартість гідроізоляції, прокладеної в процесі будівництва.

Старі методи з використанням смоли, руберойду чи "рідкого скла" в принципі не можуть забезпечити сучасних будівельних вимог до гідроізоляції, а в деяких випадках їх застосування може призвести до погіршення експлуатаційних параметрів споруди. Поява на ринку гідроізоляційних будматеріалів новітніх продуктів створює іншу проблему -як технічно правильно та економічно вигідно вибрати потрібний. Мета даної статті ознайомити українських будівельників з системою гідроізоляції size=4>від німецької фірми "DEITER-MANN" (ДАЙТЕРМАНН) - Superflex 10 size=4>(Суперфлекс 10) - бестселлера серед гідроізоляційних матеріалів на бітумній основі.

Система Superflex 10 size=4>використовується для виконання зовнішньої гідроізоляції фундаментів, стін підвалів, підземних гаражів, а також будь-яких поверхонь, що контактують з фунтом в очисних спорудах, тунелях і колодязях. Крім того, систему застосовують при гідроізоляції мокрих та вологих приміщень, балконів і терас під стяжкою.

Головною перевагою запропонованої системи, порівняно з іншими, є те, що, маючи високу водонепроникність, гідроізоляційне покриття залишається еластичним на весь період експлуатації, а також має властивість до самозатягування в місцях виникнення тріщин споруди. Крім того, вона дає можливість виконання суцільної, безшовної ізоляції всього фундаменту. Поверхня основи при цьому може бути вологою. До складу системи входить комплект матеріалів (ґрунтовка, двокомпонентна мастика, еластична стрічка для стиків і температурних швів) та оптимально підібрана технологія його застосування. Розглянемо детальніше матеріали та технологію системи.

Як ґрунтовка використовується матеріал Eurolan ЗК size=4>(Евролан ЗК). Це універсальна дисперсна бітумна емульсія 60% концентрації на водяній основі -з добавками синтетичних речовин, стійка до дії кислот та лугів. При грунтуванні розбавляється водою в пропорції 1:10. Варто також зазначити, що Eurolan ЗК може бути використаний самостійно як добавка до водонепроникної штукатурки при гідроізоляції фундаменту від вологості грунту.

Основний матеріал Superflex 10 - це високоеластична двокомпонентна ізолююча маса на основі синтетичних і бітумних речовин. Не містить розчинників та безпечна для навколишнього середовища.

size=4>Характерними його особливостями є:

size=4>- використання на будь-яких мінеральних основах (в тому числі вологих), горизонтальних та вертикальних поверхнях без армуючих тканевих прокладок;

- висока еластичність, здатність до розтягування та перекриття тріщин шириною до 5мм навіть при одночасному переміщенні країв;

- висока водонепроникність (навіть для води під тиском до 7 атм);

- стійкість до дії всіх агресивних субстанцій грунту та коріння рослин, що проростає;

- висока адгезія з основою (під матеріал не потрапляє вода, як у випадку використання плівок чи ізоляційних смужок);

- швидка і легка обробка, мінімум затрат інструментів та робочої сили;

- довговічність пропорційна часу експлуатації споруди;

- значний економічний ефект як при проведенні робіт, так і при експлуатації.

size=4>При виконанні горизонтальної гідроізоляції під стяжками маса Superflex 10 наноситься на всю площу товщиною 5 мм. Після затвердіння маси вона покривається для захисту і надання слизькості поліетиленовою плівкою. Потім виконується стяжка, товщиною мінімум 4 см. Типову схему системи гідроізоляції Superflex 10 представлено на малюнку.

Форма поставки Eurolan ЗК - в 10 або 30-кілограмових, a Superflex 10 - в 30-кілограмових металевих ємкостях.

Якість матеріалів системи Superflex 10 гарантується фірмою " DEITERMANN", виробництво якої сертифіковано відповідно до системи міжнародних стандартів ISO 9001, а також значним досвідом фірми "АЛЬПІ -ЛЬВІВ", яка представляє "DEITERMANN" в Україні.Технологія використання системи Superflex 10 досить легка і має ряд простих операцій:

1. Підготовка поверхні фундаменту - зачищення її від бруду і відшарованих частинок. Причому поверхня може бути вологою, що розширює сферу застосування системи під час гідроізоляції вже існуючих вологих споруд.

size=4>2. Щіткою чи розпилювачем (на великих площах) поверхня грунтується матеріалом Eurolan ЗК, розбавленим водою size=4>в пропорції 1:10.

3. За допомогою дриля з насадкою ретельно перемішуються обидва компоненти ізолюючої маси Superflex 10. Свіжий матеріал має пастоподібну консистенцію і готовий до використання протягом 2 годин.

4. Наноситься Superflex 10 гладкою кельмою в один прийом необхідної товщини (4-6 мм) залежно від рівня навантаження водою. Витрата матеріалу: 4 л/мsize=4>г - вологий грунт, 5 л/м2 - вода без тиску, 6 л/м2 - вода під тиском.

5. У місцях температурних швів до маси Superflex 10 вводиться еластична стрічка Superflex В 240/400.

6. У випадку теплоізоляції фундаментів поверх гідроізоляції Superflex 10 наклеюються тверді полістирольні плити.Наші координати:

м.Львів, вул. І.Франка, 61/608 тел./факс (0322) 76 5556, 96 6307

size=4>м.Київ, просп.Возз'єднання, 7а, офіс 605 тел./факс (044) 554 7825, 559 4021 href="javascript:if(confirm('http://www.deitermann.org.ua/ \n\nThis file was not retrieved by Teleport Pro, because it is addressed on a domain or path outside the boundaries set for its Starting Address. \n\nDo you want to open it from the server"'))window.location='http://www.deitermann.org.ua/'"
tppabs="http://www.deitermann.org.ua/">http://www.deitermann.org.ua


Будемо завжди раді допомогти Вам у вирішенні Ваших проблем.

English Russian Deutsch
© DEREVODOM.COM