Главная страница Дерево Дом Строй      

Дерево Дом Строй - строительство кирпичных, каркасных, деревянных домов

Домашняя страница Контакты Добавить в избранное
     Главная страница
     Проекты домов
     Видео
     Породы дерева
     Архив статей
     Контакты
     Пеллетные горелки

Статьи о строительстве >> Тендеры. Конкурсное получение заказа >> Щодо регламентації порядку закупівлі готових лікарських засобів за бюджетні кошти


Щодо регламентації порядку закупівлі готових лікарських засобів за бюджетні кошти
Минэкономики Украины. Щодо регламентації порядку закупівлі готових лікарських засобів за бюджетні кошти : Наказ від 27.10.1998 г. №155/84/336/144 // Украинська інвестиційна газета. Нормативна база . . 11 апреля 2000 (№ 14) . С. 21-22

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 14.11.1998 p. № 21500/45 та з метою забезпечення ефективного використання бюджетних коштів та створення єдиної системи закупівлі готових лікарських засобів за рахунок коштів державного бюджету

НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Положення про порядок організації та проведення конкурсів (тендерів) на закупівлю готових лікарських засобів установами та закладами охорони здоров'я за рахунок бюджетних коштів, що додається.

2. Ввести в дію з 01.01.99 p. Положення про порядок організації та проведення конкурсів (тендерів) на закупівлю готових лікарських засобів установами та закладами охорони здоров'я за рахунок бюджетних коштів.

3. Держкоммедбіопрому України:

3.1. Забезпечити подання до Міністерства юстиції України цього наказу, Положення про порядок організації та проведення конкурсів (тендерів) на закупівлю готових лікарських засобів установами та закладами охорони здоров'я за рахунок бюджетних коштів, для їх державної реєстрації в установленому порядку.

3.2. Забезпечити публікацію в засобах масової інформації цього наказу та Положення про порядок організації та проведення конкурсів (тендерів) на закупівлю готових лікарських засобів установами та закладами охорони здоров'я за рахунок бюджетних коштів.

4. У двотижневий термін після реєстрації в Міністерстві юстиції України цього наказу визначити осіб, відповідальних за його виконання.

Міністр економіки України В. В.РОГОВИЙ

Міністр зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України С. Г. ОСИКА

Міністр охорони здоров'я України А. М. СЕРДЮК

Голова Держкоммедбіопрому України О. Ш. КОРОТКО
ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Міністерства економіки України,

Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України,

Міністерства охорони здоров'я України,

Держкоммедбіопрому України

від 27 листопада 1998р. Ns 155/784/336/144Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

10 грудня 1998р. за Ns 786/3226


English Russian Deutsch
© DEREVODOM.COM